Нідерланди

Наступною сходинкою на творчому шляху “Веснівки” стала перемога у 2007 році на 8-му Міжнародному хоровому фестивалі “Voices Unlimited” в місті Вельдховен (Королівство Нідерланди). Хор посів перше місце в категорії “Класична музика”. Також відбулися виступи у благодійних концертах на підтримку фонду знедолених дітей Індії.

В столиці королівства – Амстердамі діти відвідали Національний музей – Rijksmuseum, найбільший музей Королівства, що володіє неперевершеною колекцією голландського мистецтва від ранньої іконографії до артефактів “Золотої Епохи”. В програмі екскурсій були також музей Ван Гога та музей воскових фігур мадам Тюссо, та Амстердамський музей Діамантів, де виставлені коштовні прикраси з діамантами, природні та штучні алмази. Відбулись прогулянки річковими каналами Амстердаму та площею тюльпанів. Особливою стала прогулянка вечірнім містом.

У Роттердамі діти ознайомились з експозицією Морського музею, яка містить 650 моделей кораблів, проекти, конструкції, морські мапи, атласи, документи різних часів. Відвідали також Центр сучасного мистецтва Вітте-де-Вітт, де проходять виставки сучасних художників та скульпторів світу.

В Гаазі діти на власні очі побачили величну будівлю Міжнародного суду ООН, Бінненхоф – будівлю парламента, палац Нордейнде – місце роботи королеви Беатрікс.

Неймовірними були враження від музею під відкритим небом Мадюродам. Музей мініатюр став останнім у подорожі королівством Нідерланди.