Марокко

В 2009 році хор “Веснівка” здійснив творчу подорож до Марокко за підтримки приватної школи міста Агадир “Аль Ханан”. Діти виступали у марокканських школах та дитячих садках. Також хор запросили на прийом до однієї з багатших осіб Агадиру – хаджа Салімі, де дітей привітали міністр культури Марокко та президент Торгово-промислової палати Марокко.

В Агадирі діти відвідали історичну фортецю (“Касба”) та місцевий “сук” (базар), купалися в Атлантичному океані на всесвітньо відомому курорті та заприятелювали зі знаменитою групою Джипсі Кінгз.

Хор побував у місті Касабланка, в місті Маракеш, де діти гуляли старим містом та відвідали площу Джема-ель-Фна з її торгівцями, провидцями майбутнього, фокусниками, музикантами, танцівниками, милувалися величчю мечеті Кутубія. В старовинному місті Тарудант, так званому “маленькому Маракеші” діти відвідали Медіну а також палац Бахія.

Гостинні господарі Агадиру влаштували дітям справжнє “сафарі” на позашляховиках. Юні артисти відвідали мальовничу долину Сус, Атлаські гори, природні водоспади поблизу Маракеша. Безліч вражень залишили по собі прогулянка верхи на віслюках та верблюдах околицями Агадиру та уроки гольфу в місцевому гольф-клубі.