Угорщина

Творча подорож до Угорщини відбулась у 1995 році коли хор відвідав міста Будапешт та Сегед. У Будапешті юні таланти виступили у Російському культурному центрі за сприяння директора Російського культурного центра, аташе з питань культури посольства Росії у Відні – Гліба Вишенського. Після виступу діти милувалися одним із найкрасивіших міст Європи та світу. Історичні місця Будапешта, зокрема Будайський замок, церква Матіаша, базиліка Св.Іштвана та розкішні набережні Дунаю викликали щире захоплення.

Ця подорож була унікальною тим, що в місті Сегед хор заприятелював зі знаменитим хором ім. Бартока Бели – відомого угорського музиканта і композитора. В м. Сегед хор виступав у Єпископському соборі та біля пам’ятника Арпаду.

В 1997 році знову Угорщина, Будапешт. Цього разу хор виступав у церкві Св. Ержибет та Полуш-центрі. Виступи відбулися за допомоги аташе з питань культури посольства України в Угорщині — Юрія Івановича Потємкова та радника з економічних питань посольства Сергія Миколайовича Бородєнкова. В програмі екскурсій був Національний зоопарк Угорщини та всесвітньо відомі купальні “Сечені”.