Німеччина

В 2002 році хор брав участь у фестивалі “Галле-Заале” (Німеччина) на батьківщині Генделя. І цього разу після конкурсу на дітей чекала насичена екскурсійна програма: у Дрездені – знаменита Дрезденська галерея, Оперний театр, Дрезден Цвірґер – замок королів; у Ваймарі – могила Ґете, музеї Ґете та Шиллера. Турне відбулось за сприяння аташе з питань культури посольства України в Німеччині Хоролець Лариси Іванівни.

Потім був виступ у Ніколас Кірхе – Церкві Св. Миколая – у м.Потсдам, за підтримки Українсько-німецького культурного товариства, екскурсії до Сан-Сусі, Глініке-парку, Палацу Цецилінгоф, до російської колонії Александровка у Потсдамі.

В Берліні хор був запрошений на прийом до посольства України в Німеччині, де виступив за присутності телебачення України та Німеччини. Також діти відвідали район Фрідріхштадт, визначну Берлінську стіну, історичну будівлю Рейхстагу.

В рамках Туру по Європі (серпень 2005 року) відбулась участь хору “Веснівка” у 2-му міжнародному хоровому фестивалі “Touch the Future” (Даннштадт, Німеччина), де разом з європейськими хоровими колективами, такими як Ювентус Вокаліс, Ді Кікерз та ін., хор працював на одній сцені з відомим голівудським продюсером, музикантом та композитором Джоні Джакобсом.

Незабутніми були екскурсії старовинними містами Німеччини – Хайдельбергом, Франкфуртом-на-Майні. У місті Шпайер хор виступив у Кафедральному соборі.

На зворотному шляху з Нідерландів (2007 рік) учасники “Веснівки” завітали до старовинного німецького міста Гамбург. Вони побачили чарівне озеро Альстер, Міську ратушу, Церкву Святого Михаїла, що є символом міста, відвідали знаменитий художній музей Кунстхалле, в скарбниці якого нараховують понад 3 000 полотен живопису та 400 скульптур. Окрасою міста стали знамениті гамбурзькі лебеді.